Post Job Free

Sales Stylist

Company:
Levi Strauss & Co.
Location:
Budapest, Hungary
Posted:
May 24, 2024

Description:

eredetiségetkeresünk

A Levi’s egy több mint 160 éves múltra visszatekintő, legendás nemzetközi cég. Tárt karokkal várunk minden aktív, motivált és újdonságokra vágyó embert csapatunkba, Értékesítő pozícióra.

Sales Stylistként a Levi Strauss & Co.-nál lehetősége lesz egy olyan környezetben dolgoznia, ahol értékelik a változást és az új ötleteket. Ön fogja jelenteni az alapvető kapcsolatot a termékeink és a vásárlók között azáltal, hogy magas színvonalú ügyfélszolgálatot és segítséget nyújt számukra.

Munkaköri leírás:

Üzleti -csapattagként magas színvonalú ügyfélszolgálat biztosítása, márkaértékeink követése

Kivételes színvonalú személyre szabott ügyfélkiszolgálás nyújtása az "ügyfél az első" mottó alapján

A boltvezetés támogatása az egyéni és bolti értékesítési célok elérésében

Segédkezés a szállítmányoknál és a raktár rendezésénél

Márkanagyköveti funkció (Brand ambassador)

Az ideális jelölt:

Elhivatott a márka iránt és követi az értékeinket

Ügyfélorientált és kiváló ügyfélszolgálatot biztosít

Lehetőség szerint rendelkezik korábbi kiskereskedelmi tapasztalattal

Korábbi szabászati tapasztalat további előnyt jelent

Magabiztos a termékeladás, valamint a vásárlók kezelése és kiszolgálása terén

Angol nyelvtudás (vagy bármely más nyelv ismerete) előnyt jelent

Amit kínálunk:

Nagyszerű munkakörnyezet Dinamikusan fejlődő, színes és teljesítményorientált csapat vagyunk olyan vállalati kultúrával, amelyet az etikus magatartás és a társadalmi felelősségvállalás iránti elkötelezettség jellemez.

Trendi munkaruha, dolgozói kedvezmény a Levi’s termékekre,

Munkavégzés előre tervezett, fix munkarendben és munkanapokon,

Vonzó javadalmazási rendszer, amely az alapbér mellett egyéb juttatásból épül fel (Életbiztosítás, Bónusz, MKB SZÉP Kártya, utazási költségtérítés, munkavállalói ajánló program.

Kezdő alapbér: br.:375.000 Ft

Az LS&Co. tagjaként hihetetlen előnyöket és versenyképes fizetést vallhat magáénak, miközben egy ikonikus márkának dolgozhat.

Amellett, hogy egy szeretett márka nagyszerű munkakörnyezetében dolgozhat, lehetősége lesz a jövőbeli Levi Strauss & Co. karrierjéhez elengedhetetlen képességek fejlesztésére. Ha imádja a farmert és úgy véli, ezt a munkát Önnek találták ki, ne habozzon még ma leadni jelentkezését!

LOCATIONBudapest, hungary

FULL TIME/PART TIMEFull time

Current LS&Co Employees, apply via your Workday account.

R-0121493