Post Job Free

Packaging Supervisor

Company:
Zentiva
Location:
Bucharest, 050700, Romania
Posted:
April 04, 2024

Description:

CERINȚELE POSTULUI:

Învățământ superior (farmacie, chimie, inginerie chimică)

Cel puțin 12 luni de experiență în coordonarea de echipe;

Experiență în producția de medicamente - minim 1 an poate constitui un avantaj;

Bune cunoștințe privind Regulile de Bună Practică Farmaceutică;

Cunoașterea procesului de fabricație și a procedurilor standard de operare;

Bune abilități de planificare și organizare;

Atenție analitică și capacitatea de a corecta comportamente nedorite;

Abilități de organizare, prioritizare și de luare a deciziilor;

Atenție distributivă cu observarea detaliilor care au impact asupra procesului de fabricație;

Orientare spre rezultate, evaluarea riscurilor pentru a obține rezultatele dorite;

Stil de management participativ;

Disponibilitate de a lucra în schimburi;

Cunoșterea limbii engleze – nivel mediu.

RESPONSABILITĂȚI:

Coordonează activitatea echipei aflate sub supravegherea sa;

Definește și repartizează activitățile turei pe care o coordonează, verifică îndeplinirea acestora și valorifică resursele umane și echipamentele pentru îndeplinirea planului de producție, cu respectarea Regulilor de Bună Practică Farmaceutică;

Monitorizează realizarea indicatorilor de performanță, propunând măsuri de eliminare a deficiențelor apărute în fluxul tehnologic din punct de vedere al costurilor;

Raportează toate abaterile apărute pe fluxul coordonat;

Instruiește și motivează echipa pe care o coordonează;

Se implică direct în sistemul de control al schimbărilor care au loc în cadrul departamentului.

BENEFICII:

Bonus de performanță;

Bonus de fidelitate după primii doi ani în cadrul companiei;

Tichete de masă;

Tichete de vacanță;

Abonament medical;

Asigurare medicală;

Asigurare de viață;

Beneficii flexibile în limita unui buget prestabilit;

Primă de Paște și Crăciun;

Traininguri și cursuri de dezvoltare;

Participarea la diverse evenimente ale companiei.

R2466457