Post Job Free

Asystent Administracji Celnej

Company:
DSV
Location:
Wroclaw, Lower Silesian Voivodeship, Poland
Posted:
May 20, 2024

Description:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Zapewnienie sprawnej obsługi magazynu czasowego składowania

• Weryfikacja dokumentów handlowych oraz transportowych

• Weryfikacja i przygotowanie awizacji towarów unijnych oraz celnych

• Sporządzanie Deklaracji Skróconych Czasowego Składowania

• Archiwizacja dokumentów oraz plików awizacyjnych

• Kontakt z działami transportu krajowego i międzynarodowego oraz magazynem

• Przygotowywanie niezbędnych raportów

• Praca w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 10:00-18:00)

NASZE WYMAGANIA

• Doświadczenie w pracy z dokumentacją związaną z transportem

• Umiejętność biegłej obsługi komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

• Dokładność, uważność i koncentracja na pracy

• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentami i klientem

• Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie

• Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym klientom

• Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

TO OFERUJEMY

• Umowa o pracę

• Kompleksowy program wdrożeniowy

• Katalog szkoleń wewnętrznych

• Możliwość wdrażania nowych pomysłów

• Dofinansowanie zajęć sportowych

• Prywatna opieka medyczna

• Ubezpieczenie na życie

• Dofinansowanie nauki angielskiego

• System premiowy

• Dofinansowanie świąteczne

• Program poleceń pracowniczych