Post Job Free

Operator Maszyny i Urządzeń

Company:
Sonoco
Location:
Sochaczew, Masovian Voivodeship, Poland
Posted:
April 29, 2024

Description:

Do naszego zespołu w zakładzie Sonoco Alcore Sp. z o. o. w Sochaczewie poszukujemy osoby na stanowisko Operator Maszyny i Urządzeń”.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Kompleksowy proces wdrożenia

Godziny pracy, które umożliwią Ci kontynuację nauki

Prywatną opiekę medyczną

Świadczenia ZFŚS

Ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:

Praca na linii produkcyjnej, przy produkcji opakowań z papieru

Obsługa maszyn i urządzeń

Wykonywanie prostych regulacji operatorskich

Utrzymywanie maszyn, oprzyrządowania i miejsca pracy zgodnie ze standardami firmy

Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Transport bliski materiałów produkcyjnych przy pomocy wózka paletowego

Terminowa realizacja zadań

Oczekiwania:

Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Zdyscyplinowanie, sumienność, dokładność, zaangażowanie

Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym

Umiejętność pracy w zespole

Jesteśmy pracodawcą równych szans i surowo zabraniamy i nie tolerujemy dyskryminacji pracowników, kandydatów lub innych osób objętych ubezpieczeniem ze względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub przodków, płeć, ciążę, orientację seksualną, stan cywilny, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne, status weterana lub jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.

JR-134219