Post Job Free

Department Manager (Manager oddělení)

Company:
Primark
Location:
Prague, Czech Republic
Posted:
April 26, 2024

Description:

Requisition Number

125625BR

Staň se součástí našeho AMAZ!NG týmu! Čekáme na TEBE.

V současné době hledáme Managera, který bude ve spolupráci s ostatními manažery hrát důležitou roli při řízení našeho týmu. Nejlepší vedoucí jsou ti, kteří dávají příklad ostatním a jsou ambiciózní a nadšení. Společně s důvěrou týmu vytváří přátelské a energické místo k vybudování úžasných nákupních zážitků pro naše zákazníky.

Kdo jsme?

Primark je jednou z největších irských oděvních značek. Již více než 50 let nabízíme našim klientům nejnovější módu, kosmetiku a bytové zařízení - v souladu se sloganem: Amazing Fashion at Amazing Prices“

Otevřeli jsme naší první prodejnu v České republice a nyní přinášíme úžasnou, cenově dostupnou módu pro všechny v Praze i jejím okolí. A to je jen začátek naší expanze, další otevření budou následovat.

Rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně, kteří mají pozitivní přístup a mají chuť se stát součástí našeho jedinečného týmu.

Co budete dělat?

· Řídit, podporovat a motivovat tým cca 80 kolegů k dosahování nejlepších možných výsledků v práci

· Odpovídat za prodejní cíle konkrétního oddělení prováděním objednávek produktů, sledováním dosahování cílů a analýzou konkurence

· Zajišťovat fungování obchodu v souladu s interními standardy značky

· Hledat a navrhovat nová řešení s cílem maximalizovat prodej a neustále oslňovat naše zákazníky

· Spolupracovat s ostatními, abyste zajistili, že prodejna bude perfektně připravená pro naše zákazníky před otevřením i během celého dne

· Podílet se na recruitmentu a budování AMAZ!NG týmu

Co budete potřebovat?

· Zkušenosti na obdobné pozici – ideálně z oblasti retailu

· Zkušenosti s řízením většího týmu

· Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou, ne podmínkou

· Zájem o módu a ochota sdílet své znalosti s ostatními

· Ochotu pracovat i o víkendu

Co dostanete na oplátku?

· Příležitosti k mezinárodnímu kariérnímu růstu

· Konkurenceschopnou mzdu

· 5 dnů dovolené navíc

· Multisport kartu

· Stravenkový paušál

· Zaměstnaneckou slevu

Máte možnost nastartovat novou etapu pracovní kariéry v dynamickém prostředí jedné z největších prodejen s oblečením. Je to Vaše jedinečná příležitost k mezinárodnímu kariérnímu růstu. Rozšiřovat vaše pracovní dovednosti v mezinárodním kolektivu.

Primark je nejlepší volbou pro Vaši budoucnost!

Function

Retail Management

Job Type

Employee – Fixed Term

Job Profile

Department Manager_NEW

Time Type

Full-Time