Post Job Free

Pakowacz/Pakowaczka

Company:
Sonoco
Location:
Poznan, Greater Poland Voivodeship, 61-253, Poland
Posted:
April 16, 2024

Description:

Twój zakres obowiązków

Pakowanie produktów zgodnie z zaleceniami klienta

Układanie gotowego towaru na paletach i przygotowywanie go do wysyłki

Ciągłe monitorowanie jakości wyrobów

Sortowanie produktów, gdy istnieje taka potrzeba

Nasze wymagania

Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

Samodzielność, zaangażowanie, dokładność

Odpowiedzialność za wykonywanie zadań

praca samodzielna lub w zespole w zależności od typu produkcji

To oferujemy

Umowę o pracę

Dobre i stabilne warunki zatrudnienia

Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Wysokie standardy pracy (jakość, bezpieczeństwo) w środowisku nastawionym na ciągłe ulepszanie produktów i procesów

Premie

Ubezpieczenie grupowe

Pakiet medyczny

Karta sportowo-rekreacyjna

Każdego dnia świeże owoce i warzywa

Jesteśmy pracodawcą równych szans i surowo zabraniamy i nie tolerujemy dyskryminacji pracowników, kandydatów lub innych osób objętych ubezpieczeniem ze względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub przodków, płeć, ciążę, orientację seksualną, stan cywilny, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne, status weterana lub jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.

JR-133877