Post Job Free

Statikus tervező/szerkezet tervező

Company:
MOL Group
Location:
Pest, 1056, Hungary
Posted:
April 13, 2024

Description:

Az OLAJTERV Tervező Zrt. a MOL Csoport tagjaként több mint 50 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak. Fő profilunk a tervezés és mérnöki szolgáltatások.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Feladatok:

A tervezési alapadatok beszerzése és pontosítása

A tervek elkészítéséhez szükséges számítások elvégzése

Statikai tervek szakszerű elkészítése, az elvárt tervtípusnak (tanulmány, engedélyezési terv, tender terv, kiviteli terv stb.) megfelelően, illetve a szerkesztők számára vázlatok, adatszolgáltatások elkészítése

Tervellenőri feladatok ellátása

Szükség esetén a szakterületének megfelelő tervezői művezetési feladatok ellátása

Szerződéskötés folyamán részvétel a műszaki kérdések véglegesítésében

Projekt beszerzés támogatása (specifikációk készítése, ajánlatok műszaki értékelése)

Műszaki tartalom kidolgozása és a szükséges ráfordítások meghatározása tervezési ajánlatok vonatkozásában

Szakági Irányító Tervezőként további feladata a projekten dolgozó szakági tervezők munkájának koordinálása, és felügyelete, valamint projekt határidők betartása és nyomon követése

Szakági Irányító Tervezőként további feladata a projekt szakági ütemtervének elkészítése, és finomerőforrás tervezésben való közreműködés

Elvárások:

Felsőfokú BSc vagy MSc végzettség

MS Office és Mérnöki szerkesztő programok felhasználói szintű ismerete (Autocad)

Statikai számító tervező és szerkesztő program ismerete (AXISVM, VBexpressz vagy Nemetschek)

tervezői tapasztalat

Angol nyelv középfokú ismerete (szakmai nyelv)

B” kategóriájú jogosítvány

Határozott fellépés, önállóság és terhelhetőség

Jó szervező- és problémamegoldó készség

Jó tárgyaló és kommunikációs készség, képesség

Eredményorientált szemlélet és gyakorlat

Előny:

AUTAOCAD,Civil 3D, Navisworks,

TEKLA, GEO5

Tűzvédelmi tervezésben való jártasság

Dinamikai tervezésben való jártasság

Amit kínálunk:

Szakmai tudáson, tapasztalaton alapuló versenyképes jövedelem

Belföldi-, és nemzetközi tervezési gyakorlat

Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Kötetlen munkarend

Nagy gyakorlatú lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Teljes munkaidős főállás