Post Job Free

Szerviztechnikus

Company:
Gi Group Recruitment Kft.
Location:
Paty, Pest, Hungary
Posted:
April 18, 2024

Description:

Amerikai hátterű partnerünk orvostechnológiai területre keresi kollégáit. Budapest szomszédságában található telephelyükön, egyműszakos munkarendben kínálnak munkalehetőséget SZERVIZTECHNIKUS pozícióban.

Munkád során ezek a feladatok várnak rád:

Orvostechnológiai berendezések tesztelése;

Eszközök javítása és hibaelhárítása;

Hibás termékek szervizelése;

Tesztek futtatása illetve a kapott eredményeknek a dokumentálása;

Alkatrészigények felmérése és kommunikálása a társosztályok irányába.

Téged keresünk ha:

Technikusi végzettséggel rendelkezel;

Összeszerelésben és/vagy elektronikai területen van már némi tapasztalatod;

Alapfokú angol nyelvtudásod van, amit napi szinten főként írásban kellene használnod.

Amit a cég biztosít számodra:

Motiváló bérezést;

SZÉP kártya juttatást;

Bejárásodat céges busszal vagy 50 Ft/km üzemanyag térítéssel tudják segíteni;

Határozatlan idejű munkaszerződést;

Gyors kiválasztási folyamatot!