Post Job Free

Raktáros-Targoncás

Company:
Gi Group Recruitment Kft.
Location:
Csorna, Gyor-Moson-Sopron, Hungary
Posted:
April 16, 2024

Description:

Építőipari cserépgyártással foglalkozó partnercégünk csornai telephelyére keresi új csapattagját RAKTÁROS-TARGONCÁS munkakörbe.

Milyen feladatok várnak Rád?

Raktári készletek átvétele, a kijelölt helyre szállítása, raklapok válogatása;

A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása;

Tárolóhelyek feltöltése, a készletek állagmegóvása beltéren és kültéren egyaránt;

Csomagolási feladatok ellátása;

Nyilvántartások vezetése, leltározás;

Áruszállító járművek feltöltése/lepakolása, áru kiadása;

Udvari és raktári kézi komissiózó feladatok ellátása;

Raktári rend fenntartása. Előny:

Ha rendelkezel tűzvédelmi szakvizsgával, de ha esetleg még nincs meg partnerünk segít annak megszerzésében. Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

3312, 3313 és 3324-es targoncás jogosítványok megléte;

Raktározási ismeret, targoncázásban szerzett tapasztalat;

Számítástechnikai ismeretek;

Fontos, hogy megfelelő fizikummal rendelkezz, hiszen nehéz alapanyagokról van szó.

Mi vár rád, ha csatlakozol a céghez?

Tapasztalati szinthez igazodó alapbér;

Műszakpótlék;

Cafeteria, 15%-os prémium és 13. havi bérezés;

Utazási költségtérítés;

Változatos feladatok, jó munkahelyi légkör;

Hosszútávú, biztos munkahely.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Csorna

Munkaidő: 3 műszak, H-P (06:00-14:00; 10:00-18:00; 12:00-20:00) - heti váltásban