Post Job Free

DS Stage Gate Menedzsment szenior szakértő

Company:
MOL Group
Location:
Tiszaujvaros, Borsod-Abauj-Zemplen, Hungary
Posted:
May 09, 2024

Description:

Egy szuper lehetőség vár, légy részese Te is a MOL csoport projektjeinek megvalósításában!

DS Stage Gate Menedzsment MOL szervezete

Stage gate menedzsment szenior szakértő munkatársat keres

A DS Stage Gate Menedzsment MOL szervezete Stage gate menedzsment szenior szakértő munkatársat keres tiszaújvárosi (MOL Petrolkémiai területén) lokációra.

Mint leendő kollégánk, feladatod lesz a Downstream, MOL Petrolkémia szervezetéhez tartozó projekt portfólió kezelése. Feladatod az érintett szervezetek CAPEX üzleti terv összeállításáak és egyéb pénzügyi folyamatainak üzleti koordinálása, az ezzel kapcsolatos feladatok ellenőrzése, riportok összeállítása a csoport szintű folyamatoknak megfelelően. Segíted a FEL1 team vezetőket és a projekt menedzsereket a stage gate folyamat előrehaladásában ill. különböző riportokat készítesz a vezetők számára a projektek státuszáról. Javaslatot teszel a stage gate folyamat fejlesztésére és támogatod azok megvalósulását. Kapcsolatot tartasz a MOL Petrolkémia vezetésével, részükre elkészíted a CAPEX riportokat.

Leendő feladataid

Felelős vagy a MOL Petrolkémia projekt javaslatainak összegyűjtéséért, CAPEX üzleti tervének összeállításáért, támogatod azok értékelését, priorizálását.

Rendszeresen nyomon követed a projekt portfólió elemeinek előrehaladását, a CAPEX teljesítést, ezekből rendszeresen státusz riportot készítesz, a felelős vezetőkkel ezekről egyeztetsz.

Felelős vagy a MOL Petrolkémia projekt pipeline-jának naprakészen tartásáért, illetve a Group CAPEX Portfolio Comittee (CPC)-re való felkészüléshez az anyagok összeállításáért, amely fórumon a kategorizált és priorizált projektekről döntenek az üzleti vezetők.

Javaslatot teszel a Stage Gate folyamat fejlesztésére, támogatod azok megvalósulását.

Segíted a projektek quality assurance review és stage gate review jóváhagyásait. A felmerült problémák kezelésére megoldási javaslatot adsz.

Felelős vagy a Living Project Book rendszer fejlesztési javaslatainak összegyűjtéséért, rangsorolásáért, és a tulajdonos szervezettel való kapcsolattartásért.

Ha a következő állítások többségére igen a válaszod, jelentkezz hozzánk!

Felsőfokú tanulmányaidat műszaki vagy gazdasági területen sikeresen fejezted be (vegyészmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, közgazdász, pénzügy stb.)

Rendelkezel minimum 5 éves projekt menedzsment, pénzügyi vagy olajipari tapasztalattal

Magabiztosan, aktívan használod az angol nyelvet, mivel erre a tudásodra gyakran lesz szükséged.

Erősségeid közé tartozik a csapatmunka, emellett jó az elemző készséged, és szívesen dolgozol együtt más szervezetek kollégáival

Képes vagy a rád váró teendőket rövid és hosszú távon rangsorolni, a határidőket betartani

Az MS Office alkalmazásokat igen jól ismered, az Excelt magabiztosan használod

Előnyt jelent

Ha korábban már dolgoztál hasonló pozícióban, az ott töltött idő alatt szerzett tapasztalataidat és elért eredményeidet ebbe a munkakörbe hasznosítani tudod.

Ha ismered a MOL-os stage gate management és pénzügyi folyamatokat

Ha ismered az LPB rendszer használatát

Ha rendelkezel PowerBI tapasztalattal

Amit kínálunk számodra

Munkalehetőséget Magyarország egyik legnagyobb biztos hátérrel rendelkező nemzetközi piacon működő vállalatánál

Együtt dolgozhatsz nemzetközi kollégákkal és egy szuper közösséggel

Kiemelkedő béren kívüli juttatást

Évi 800.000 HUF cafatéria keretösszeg

bónusz kifizetés

Kiemelt összegű bejárási támogatást

Széles körű ismeretek megszerzését, fejlődési lehetőségeket

Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél