Post Job Free

Tengeri szállítmányozási munkatárs

Company:
C.H. Robinson
Location:
Vecses, Pest, Hungary
Posted:
May 10, 2024

Description:

A C.H. Robinson, a világ egyik legnagyobb logisztikai platformja, és keressük a következő szállítmányozási ügyintézőnket - Ön az? Részletorientált, ügyfélközpontú és problémamegoldó vagy? Ha igen, akkor ez lehet a tökéletes pozíció az Ön számára. Szállítmányozási ügyintézőként - te leszel az ügyfeleid elsődleges kapcsolattartója, aki a globális szállítmányok életciklusának irányításáért és működtetéséért felel.

A sikeres szállítmányozási ügyintéző - gyors megoldást talál a szállítási, és dokumentációs problémákra. Nagyon gyakorlatiasan fogsz dolgozni az ügyfeleiddel, szorosan együttműködve velük a szállítási folyamat kezdetétől fogva. Dinamikus, az iparágban vezető képzési programot kínálunk, amely beindítja a C.H. Robinson, valamint rendszereink és folyamataink megismerését. Ebből a tapasztalatból készen áll majd arra, hogy egy magasan teljesítő csapat tagja legyen. Sikeres globális szállítmányozó ügynökeink - óceánok - a C.H. Robinson-nál az üzemeltetés, az értékesítés vagy a számlavezetés területén folytatják karrierjüket.

Ha mindez jól hangzik, beszéljünk többet arról, hogy min fogsz dolgozni.

Feladatok:

A nemzetközi szállítmányozással kapcsolatos folyamatok és a dokumentáció, a megrendelés kibocsátásától a szállítmány átadásáig.

Alkalmazza az iparági ismereteket és a kritikus gondolkodást a folyamatok kiigazítása és a belső és külső kihívásokra adott megoldások kidolgozása érdekében.

Koordinálja a szállítmányokkal kapcsolatos feladatokat, hogy megfeleljen az összes ügyfél SOP követelményeinek: foglalási jóváhagyások, előzetes figyelmeztetések feldolgozása, a szállítás végrehajtása, a megfelelő számlázás biztosítása stb.

Kapcsolatok elősegítése:

Együttműködik nemzetközi csapattagjainkkal és harmadik fél ügynökeivel a hatékonyság, a kiváló ügyfélkiszolgálás és a kreatív problémamegoldás biztosítása érdekében.

Nagyszerű kapcsolatok kiépítése az ügyfelekkel, időben történő reagálás és a problémák megoldásának nyomon követése.

Jelentési és dokumentációs támogatás biztosítása a belső és külső ügyfelek számára.

Részvétel az ügyfél üzleti felülvizsgálatokban.

Alkalmazza az iparági ismereteket és a kritikus gondolkodást a folyamatok kiigazítása és a belső és külső kihívásokra adott megoldások létrehozása érdekében.

ELVÁRÁSOK:

+2 év szakmai tapasztalat tengeri és/vagy közúti szállítmányozásban.

Kommunikatív angol nyelvtudás

Kiváló kommunikációs, priorizálási és többfeladatú munkavégzési készség.

Bizonyítottan erős ügyfélszolgálati készség, az ügyfelekkel való kapcsolattartás és ügyfélközpontúság.

Kiváló nyomon követés az ügyfelekkel és a hálózattal

Kritikus gondolkodás, rugalmasság és problémamegoldó készség a folyamatosan változó feladatokhoz és az ügyfelek igényeihez való alkalmazkodáshoz.

Nagyfokú figyelem a részletekre

Képesség a gyors tempójú és határidőhöz kötött környezetben való munkavégzésre.

Jártas a Microsoft Office programcsomagban

Mit kínálunk?

Szórakoztató, pozitív és nyitott környezetet

Szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőségeket

Juttatási csomag, amely magában foglalja: életbiztosítás, egészségügyi terv, cafeteria-terv, korlátlan hozzáférés a Percipio és a GoFluent képzési platformhoz.

Ha ez úgy hangzik, mintha ez lenne az Ön számára a megfelelő állás, beszéljünk! Alig várjuk, hogy halljunk Önről!

Questioning if you meet the mark? Studies have shown that women, people of color, and individuals with disabilities may be less likely to apply unless they match the job description exactly. Here at C.H. Robinson, we’re building a diverse and inclusive workplace where all employees feel they belong. If this position excites you, we welcome you to apply whether you check all the preferred qualifications or just a few. You may just be our next great fit!

R39359