Post Job Free

Területi képviselő (Field Sales Agent)

Company:
Sony
Location:
Budapest, Hungary
Posted:
May 07, 2024

Description:

Feladatok:

A területi képviselő felel a hozzá tartozó országrész boltjaiban a SONY termékek az érvényben lévő megállapodások szerinti kihelyezéséért/megjelenéséért.

Terméktréningeket tart az áruházi dolgozók számára, menedzseli az adott áruházakban dolgozó promóterek munkáját. Elkészíti a promóterek beosztását igazítva az üzleti igényekhez és a rendelkezésre álló készletekhez.

Rendszeresen látogatja a hozzá tartozó városok (Budapest és Kelet-Magyarország) boltjait és ellenőrzi a készletinformációkat, kihelyezéseket.

Rendelési javaslatot tesz a hiányzó termékek pótlására, ezeket az információkat rendszeresen begyűjti az áruházakban.

Heti szinten elkészíti a fogyási jelentéseket, aktívan követi az adott áruházak In House Share értékeit (IHS), munkájával segíti a cég termékeinek megfelelő arányban való értékesítését és a márka aktív jelenlétét.

Felügyeli a POS anyagok áruházakban való kihelyezését és új termékek bevezetése esetén aktívan közreműködik a gyártás előkészítésében is (külső ügynökséggel együttműködve) a Brand Activation Manager iránymutatása alapján.

Kapcsolatteremtő képessége révén jó viszonyt alakít ki az áruházi dolgozókkal és segíti a cégek zökkenőmentes együttműködését. Erősíti a SONY márka ismertségét és elismertségét.

Rendszeresen tölti a megfelelő SONY riportokat heti és havi szinten

Nyomon követi és elemzi a versenytársak promócióit és kihelyezéseit, önálló javaslatokat tesz SONY promóciók minél hatékonyabb lebonyolítására

Elvárások:

2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat (pl: Promoter, Sales representative stb, FMCG területen is)

Felsőfokú végzettség

B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Microsoft Office termékek ismerete (főként Excel)

Jó kommunikációs készség

Cél- és eredményorientált szemlélet

Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzésre való képesség

Angol nyelv ismerete – Társalgási szint

Előnyök:

Érdeklődés és jártasság a műszaki cikkek (TV-k és audió eszközök) világában

A magyarországi retail piac bizonyos szintű ismerete

Amit kínálunk:

Egy ismert márka képviselőjeként megbecsült pozíció a piacon

Stabil munkahely, dinamikus csapat, multinacionális környezet

Versenyképes fizetés (alapbér + teljesítmény alapján bónusz)

Céges autó, mobiltelefon, notebook (privát használatra is)

Fix idejű szerződés 1,5 évre

Családias légkör, fejlődési és előrelépés lehetősége

A munkaviszony létesítése munkaerőkölcsönző cég által történik

Lokáció:

Budapest és különböző Kelet-Magyarországi városok

JR-116357