Post Job Free

Szerszámlakatos

Company:
Gi Group Recruitment Kft.
Location:
Debrecen, Hajdu-Bihar, Hungary
Posted:
May 08, 2024

Description:

Szívesen folytatnád karriered a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető vállalatánál? Akkor jó helyen jársz, ugyanis debreceni partnercégünk SZERSZÁMLAKATOS pozícióba keresi új munkatársát!

Milyen feladatokkal fognak megbízni?

G yártóeszköz raktározási feladatok ellátásával;

A gyártóeszközök adatbázisának karbantartásával és a raktári rendszer kezelésével;

A gyártáshoz szükséges szerszámok és alkatrészek előkészítésével;

Feladatod lesz még egyeztetni a termeléstervezéssel a termékváltásokkal kapcsolatban;

Illetve a kapcsolattartás a termelőüzemmel és a karbantartó részleggel is. A Te jelentkezésedet várjuk, ha:

Rendelkezel lakatos vagy fémiparban szerzett középfokú releváns végzettséggel és 3324-es (vezetőüléses) targonca jogosítvánnyal;

Van legalább 2 év tapasztalatod hasonló területen karbantartásban vagy fémmegmunkálási munkakörben;

Műszaki beállítottság és jó problémamegoldó képesség jellemez;

Nem okoz gondot az önálló munkavégzés. Mindezért cserébe az alábbiakra számíthatsz:

Tapasztalati szintedhez igazodó alapbérre;

Emellett műszakpótlékra, cafeteriára és mozgóbérre is számíthatsz;

Illetve a bejárásodat is támogatják autóval és tömegközlekedéssel történő bejárás esetén is;

Mindezt egy motiváló csapatban és munkakörnyezetben, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre. Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkarend: Egy műszak, H-P (06:00-14:00)