Post Job Free

Mechanikus karbantartó

Company:
Gi Group Recruitment Kft.
Location:
Ullo, Pest, Hungary
Posted:
May 03, 2024

Description:

Izgalmas lehetőség! Egy zöldmezős beruházás mindig értékteremtő kihívás, és most te is részese lehetsz ennek az új vállalatnak. Első munkavállalóként hozzájárulhatsz a cég növekedéséhez és fejlődéséhez. Ha szereted a dinamikus környezetet és a lehetőségeket, ne habozz!

Feladatok

Új gyártósorok kiépítésében való részvétel és beüzemelésükben segítségnyújtás;

Megelőző karbantartások elvégzése és eseti meghibásodások javítása;

Javításokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása. Elvárások:

Műszaki végzettség (gépésztechnikus, lakatos, gépszerelő, hegesztő stb.);

Gépészeti, mechanikus területen szerzett tapasztalat, különösen gyártó berendezések karbantartásában;

Képesség a folyamatos 12 órás munkarend vállalására.

Amit az ügyfelünk kínál:

Versenyképes alapbér, 10%-os mozgóbér negyedévente (teljesítményarányos);

30 Ft/km bejárás támogatás;

Korlátlan privát egészségbiztosítás;

Üdülési lehetőség a vállalati nyaralókban. Egyéb információ:

Munavégzés helye: Üllő.