Post Job Free

Gépkezelő

Company:
Gi Group Recruitment Kft.
Location:
Gyor-Moson-Sopron, Hungary
Posted:
May 02, 2024

Description:

Szívesen dolgoznál egy automatizált munkakörnyezetben Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari vállalatánál? A téglagyártással foglalkozó partnerünk most GÉPKEZELŐ pozícióba keresi új munkatársát!

Legfontosabb feladataid lesznek:

Gyártósori gépek beállítása és működtetése;

Mechanikus hibák felderítése és elhárítása;

Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása;

Elvégzett tevékenységek dokumentációja. Téged keresünk ha:

Rendelkezel középfokú, műszaki végzettséggel (pl. gépész, gépszerelő, lakatos, csőszerelő stb.);

Szereztél már legalább 3 év gyártásban, vagy hasonló területen szerzett tapasztalatot;

Tudod vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet;

Nyitott vagy új dolgok megtanulására;

Előny, ha rendelkezel targoncás jogosítványokkal. Mit kínál partnercégünk mindezért cserébe?

Szakmai tapasztalataidhoz igazodó, motiváló alapbért;

Műszakpótlék, cafeteria és mozgóbér mellett 13. havi fizetésre is számíthatsz, melyet igény szerint havi lebontásban is kérhetsz;

Mindezen felül bejárás támogatást is tudnak biztosítani (autóval 30 Ft/km vagy a bérleted 100%-os támogatásával);

Mindezt egy kellemes, jó munkahelyi légkörben, ahol a szakmai fejlődésed garantáltan támogatni fogják. Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Tiszavasvári

Munkaidő: Folyamatos, 12 órás munkarend (egyik héten 5, másik héten 2 nap munka)